Funguji na rozlišení 1366x768, ve Firefoxu a jsem amatér, takže za rozplizlost vzhledu... nemohu.
|PATISK SE ZAPOVÍDÁ.|
|Reklamocpavci, odejděte, nebo budete asimilováni.|

Dnešní úchyláctví a rušení experimentu "Rozcestníky"

28. února 2013 v 17:15 | Maitter z Creepfellu |  | Provinilcovy hemzy
On je totiž dnešek z valné části velice nepříjemný den. Postupně jsem zjistila, že mé znalosti zdaleka (nejen mírně) neodpovídají tomu, co se od podobných mozkových závitů očekává, ale především mi toto zjištění bylo naservírováno poněkud nešetrně. Záhy jsem si usmyslela, že se zardousím vlastní sebelítostí, nicméně od tohoto nápadu jsem později musela upustit (Múza jančila, že její vlasy šednou mně k vůli - kdybyste tušili, jak nádherná má Múza je, na nějaké myslvražedné sklony byste se taky vykašlali. Zatím).

Fuf, ale teď věci.


Tak!
A je to. Rozhodla jsem se skoncovat s rozcestníky. Jednak jsem v duchu konečně uznala, že trpím přesně tou přehnanou leností, jaké jsem se obávala, druhak shledávám Rubriky přehlednějšími. (A samozřejmě jednoduššími, abych si přisadila.) Odstartoval to pohled na šílené šuplíkování (dělení) povídek na flashce, kterou jsem čirou náhodou ještě nikdy neztratila (narozdíl od jiných důležitých a drahých věcí - na druhou stranu, co není, může být), takže se šikovně plní každým mým výmyslem.
A že jich je. Rozhodně nehodlám dovolit více než deseti, aby spatřili světlo programovacího jazyku blogu.

Plánuji tedy "obyčejnější" verzi rozdělení tvorby a keců, leč s grafikou k Povídkám/Hudbě/Básničkám/veškerému všeličemus si pravděpodobně budu hrát tak či onak.
Dalším důvodem je zmatkování mezi články, má překotná, roztržitá paměť a netrpělivost. Měla bych na tom zapracovat.

A k tomu je mi blivno při pomyšlení, že jsem se - byť to považuji za nezdařený experiment - pokusila napodobit Kalliino uspořádání - ale asi také proto, že ta holčina mi vážně chybí, ctihodné pisálkovstvo. Málokdy se mi podaří nalézt člověka, jenž tolik srší humorem!
Přinejmenším si mohu oddechnout, kdykoliv napíši adresu Endorianu a nevidím upozornění "blog nebyl nalezen". Střípky její fantazie tam zatím jsou, a to na každém rohu.

Well then... začínáme s rubrikami.

Vaše
- krapet švihlá -
Maitter
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | Web | 2. března 2013 v 12:40 | Reagovat

Mai, copak se stalo? Kapku jsem se musela prokousávat "Tvým nepříjemným dnem" - jestli jsem to správně pochopila, tak zde naznačuješ, že tě někdo nepěkným způsobem urazil. Nech to plavat, blbec blbcem zůstane, takže ten dotyčný/á se může jít vycpat! A sebelítost je k ničemu, vím z vlastní zkušenosti, takže je dobře, že jsi od ní upustila. Tvůj blog vypadá vážně ÚŽASNĚ :-). Krásně sis pohrála s designem i se slovy :-).

2 Bella Bella | Web | 2. března 2013 v 15:04 | Reagovat

Jo jo, učitelé jsou někdy potvory :-D. Taky někdy slýchávám podobné poznámky, hlavně v matematice, ale učitel už si na mě zvykl :-D, tak to oba bereme sportovně :D. No jo, nikdo není dokonalý :-).
Jinak, rozjezd mého nového blogu brzdí hlavně má neschopnost sednout k počítač a konečně něco dělat :D. Ale ne, mám to v plánu, jenom jsem se teď nějak "zasekla" :-). Příští týden se každopádně na blogu asi neobjevím. Čeká mě asi 7 písemek + zkoušení + seminárka do biologie. To mi připomíná, že bych se měla začít učit :-D. Asi trpím prokrastinací - to mi ale bohužel neprojde :-). No jo, na něco se člověk vymluvit musí :D.
Snad máš lepší vyhlídky. Měj se hezky a přeji pěkný zbytek víkendu :-P.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama