Funguji na rozlišení 1366x768, ve Firefoxu a jsem amatér, takže za rozplizlost vzhledu... nemohu.
|PATISK SE ZAPOVÍDÁ.|
|Reklamocpavci, odejděte, nebo budete asimilováni.|

Smršť Blabásniček (Úvod)

10. března 2013 v 16:43 | Maitter z Creepfellu |  | Podivuhodné shluky slov
Mám Šuplík těch nejzvláštnějších "příběhů", a sice z oblasti poezie. Hodlám je sem nacpat, zčásti proto, že se nějak nespoléhám na svou paměť, flashku ani PC a blog je příležitostné útočiště, zčásti také proto, že jsem zvědavá na reakce, budou-li vůbec. Na druhou stranu komentáře typu "Co to má bejt?!" bez jakéhokoliv pozastavení nad autorovým hlupáctvím mažu, takže si rovnou můžete ušetřit čas jejich případným psaním.


P.S.: Někde jsem četla, že smajlíci by se do článků psát neměli - avšak vzhledem k tomu, že nedokáži vystihnout vtipnou atmosféru a zároveň bych nerada, abyste mne brali jako čumák ještě studenější, než obvykle bývám, řekla jsem si, že pár usměváčků neuškodí. Nebo citoslovců. Muhaha! Navrch znám opravdu málo blogujících, jež toto "pravidlo" dodržují.
Toť na mou obranu.

Blabásničky

Slovo Blabásničky jako takové je poněkud ne/originálním (záleží na úhlu pohledu) cvokařským názvem, zahrnujícím jakoukoliv mou tvorbu se štítkem "Poezie", jakož i každý experiment, který se za ni jen vydává. Výčet těch, za něž se přehnaně nestydím, bude následovat. *šklíb*

Zpovědi z prázdna:

... bývala sbírka jakýchsi básniček, pojmenovávaných dle pořadí vzniku, do nichž jsem vpisovala psychoušské obtíže puberťačky a hledání sebe samé. Poetické Zpovědi byly čtyři, prozaická jedna (ale třetí v pořadí). Faktem zůstává, že souhlasím s člověkem, jenž řekl následující, ačkoliv nevím, o koho jde (a možná to říká každý druhý): Člověk se hledá celý život.

Ve frontě na bohorovnost:

Když jsem se rozhodla přitvrdit.


Tisícero díků padlým i andělům

Název mluví sám za sebe.

Ty, co by v jiném vesmíru trpěly cenzurou

I zde mluví název sám za sebe.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | Web | 16. března 2013 v 15:22 | Reagovat

Jsem na tvé vždy originální blabásničky moc zvědavá :-). Já poezii jako takovou moc nemusím (třeba takového Seiferta - ano, geniání básník, ale mě jeho básně prostě neoslovují), přesto si docela ráda sama něco skládám (ehm, trochu kontraproduktivní, já vím :-D). Výtvory ostatních si ale vždycky ráda přečtu, protože mi přijdou zkrátka takové víc osobnější, navíc mi přijde neslušné je jen tak přeskočit.
Vážně by se smajlíci neměli psát do článků? O_O To slyším prvně :-D. Každopádně takové pravidlo budu prostě ignorovat, protože s úsměvem jde přece všechno líp - i psaní :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama