Funguji na rozlišení 1366x768, ve Firefoxu a jsem amatér, takže za rozplizlost vzhledu... nemohu.
|PATISK SE ZAPOVÍDÁ.|
|Reklamocpavci, odejděte, nebo budete asimilováni.|

Opětovná snaha o rozcestníky

15. srpna 2014 v 23:02 | Maitter z Creepfellu |  | Provinilcovy hemzy
Jedno vím, vážení! Dělám to špatně. Ale to vůbec nevadí, protože i metodou pokus a omyl se nakonec dopracuji k něčemu použitelnému. Mám chuť vytvořit si dopředu pár prázdných článků pro případné rozcestníky, abych je snadno našla kvůli pozdějším aktualizacím, zvláště s nenáviděným blogcézetovským adminovským webem... a asi tak opravdu učiním.
A až budou vyřešeny všecky šílené technické obtíže a potíže, vrhnu se na rekapitulaci prázdnin (neboť až skončí někdo jako já, budou patrně Vánoce... Ne, chtěla bych to stihnout během pár dní, možná zítra dopoledne, protože o víkendu jsem - cha - v Praze, a to se často nestává).

Takže to vypadá takhle (píši to především pro sebe, která má hlavu dubovou):


Fanfiction
- kapitolové
-- HP
--- povídka jedna, povídka dva
-- TTS
--- povídka jedna, povídka dva
- jednorázové
-- HP
--- povídka tři

Téměř originální
- kapitolové
-- povídka ajns, povídka zvaj
- jednorázové
-- povídka draj
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Victoria Victoria | Web | 17. srpna 2014 v 2:56 | Reagovat

Normálně koukám na svůj blogový e-mail a nemůžu uvěřit svým očím. Asi sedm nových komentářů :-D, myslela jsem, že špatně vidím :-D. A jaká to byla radost, když jsem zjistila, že to je od úžasné a upřímné Mai :-).
Nazdárek!
Jak tak koukám, vypadá to, že se opět rozjedou tvé originální povídky - jupí!
S rozcestníky ti to jde podle mě skvěle :-). A vypadá to, že pracuješ i na novém menu, paráda! Těším se, jak bude vypadat finální verze :-).
Co se týče VŠ, tak stále ještě nevím. Podle různých diskuzí na internetu jsem zjistila, že výsledky nejspíš budou až na přelomu srpna/září, takže se ještě nějakou chvíli načekám. Ale moc šancí si nedávám, jsem realista :-(. Prostě jsem to celé zkazila. Nezbývá mi nejspíš nic jiného než popřemýšlet, co bude dál (kdybys náhodou na něco přišla, dej mi vědět :-D :-D). Je tu ještě možnost soukromé VŠ, která je poblíž naší vesničky, takže by to finančně vyšlo úplně stejně jako třeba v Brně. Ale moc se mi tam nechce - většina lidí nehodnotí soukromé školy moc pozitivně. No nic, třeba to odvolání ještě vyjde.
Jinak, vidím, že máme podobný vkus na knížky :-D. Navzdory básník zpívá je úžasná kniha, mám ji pěkně uloženou ve své knihovničce :-). Kdysi o ní básnila naše profesorka češtiny a čirou náhodou se mi ji podařilo sehnat :-D.
A co se týče Oceánu krve? Upřímně? Dostavilo se těžké zklamání. Tak do půlky knihy jsem si říkala: "Sakra, to není ono. To pořád není ten Shan, kterého znám..."
Přišlo mi, že se zbytečně opakuje. O upírech tam nic moc nového nebylo. Možná chtěl jenom připomenout Darrenovu ságu, ale mě to místy trochu nudilo. Ale ne všechno bylo špatné - hodně se mi líbilo setkání s Vandžou, který je můj oblíbenec (pro jeho vybrané způsoby :-D :-D). Také mě nadchlo, jak se upíři vydali uvolňovat nahromaděné mrtvoly - taky chuťovka :-D. A i setkání se Stokerem bylo parádní, hned jsem věděla, že to je on :-D.
Ale ta holka, která neustále ocáskovala za Lartenem (teď si nevzpomenu na její jméno), mě docela štvala. Její smrt mi vlastně vůbec nevadila :-D. Finále na lodi bylo opravdu grandiózní. U této části jsem začala pomalu radostí skákat do stropu, protože ten Shan, který mi tolik chyběl, se přece jen objevil :-). Konec to tedy zachránil, tak jsem zvědavá, jaký bude Palác prokletých.
HG jsem přečetla nakonec všechny tři díly (tentokrát ale už podruhé). Mně osobně se nejvíc líbí dvojka. Trojka mi přišla nejslabší - podle mě moc urychlená. Hlavně mě naštvala smrt Finnicka. Ale stejně v mém srdci zůstane navždy :-D. Hrozně se mi líbí, jak se choval k Annie :-).
Jej, zase jsem ti napsala extra dlouhý komentář, omlouvám se :-D.
A toho, že jsou skoro tři hodiny ráno, si nevšímej :-D. Mám po noční a opět nemůžu usnout - holt přeorientovat se na starý režim není sranda :-D. Ale aspoň mám konečně čas okomentovat oblíbené blogy :-D.
No nic, měj se pěkně! A koukej přidat nějakou tu povídku, hrozně se na ně těším :-).

2 Victoria Victoria | Web | 17. srpna 2014 v 3:00 | Reagovat

Jaj! Měla bych konečně omezit smajlíky. Začíná to vypadat poněkud...bláznivě. Ale co, já ho tam stejně šoupnu - :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama