Funguji na rozlišení 1366x768, ve Firefoxu a jsem amatér, takže za rozplizlost vzhledu... nemohu.
|PATISK SE ZAPOVÍDÁ.|
|Reklamocpavci, odejděte, nebo budete asimilováni.|

Necenzurovanej gejzír idealistickýho já

11. května 2016 v 22:23 | Maitter z Creepfellu |  | Provinilcovy hemzy
1. A hle, Provinilec vylezl z nory. Zařídila jsem si reparát, zvrtnuté koleno ("distorsio genus") a další bezva věci. Rehabilitací si ukradnu sbor, svou radost a prohnilou duši, a do konce roku možná umřu. Mám děsnou chuť fňukat a umřít, fakt; jsem na vraždu.
2. Rezignuji. Drahé internety, předhazuji vám osobní informaci. V dubnu mi bylo osmnáct, což pro mne jakožto studujícího nepijana a nekuřáka bydlícího u rodičů nic zvláštního neznamená, jen to sem tak prásknu coby oficijélní potvrzení toho, že jsem stále dítě.
3. Žádné příspěvky = žádní čtenáři = žádní odrazení čtenáři = taková radost.


4. Rezignuji podruhé. Předhazuji očividné. V březnu jsem začala baštit antidepresiva a chodit na logii a iatrii, a jakkoliv se za to stydím a považuji to za olbřímí selhání (což není ideální a technicky vzato ani odůvodněný přístup), vypadá to, že se měním k... nu, nervnější, leč nedepresivnější verzi sebe samé.
5. A teď ty méně skličující legrační poznámky!
6. Sem tam se vyrovnávám se sebou i jinak než ukrutně sarkasticky. Za posledních pět - eh, vlastně šest - let došlo ke zboření hradeb jednou, při tvoření rádoby profilu pro jiný web (ten nemusíte hledat, minimální úroveň pro jeho zobrazení je Registrovaní). Včera. Můžete se pokochat. Třeba někde vyhrabete kus vnitřního dítěte, nebo jaký pojem se v souvislosti s všepohlcujícím laskavouškým šílenstvím vlastně používá, a najdete se.

(Říkám si, že na články tohoto typu musí čtenář disponovat jinou formou otrlosti než běžně.)

(20160626 19:39
Bahá, smůla, zbytek článku se přesouvá na profil,
tady se mi příčí. Lepší než jej smazat, patrně.)
(20170710 12:07
Nope. Je pryč. Nelíbil se mi tu.)

--------------------------

To je všechno. Zajímavější věci nemám. Ani tu interpunkci. Promiňte.

podškrábnut

Mejtr
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Bludičkový uvítací výbor pro ztracené i nalezené. Uveďte, prosím, své bytí.

Z(a)tracenec 23.8% (39)
Kýho výra! 2.4% (4)
Neidentifikova(tel)ný nález 9.8% (16)
Bláhová existence 14.6% (24)
Zubatá bez kosy 4.3% (7)
Psychouš nejvyšší kvality 26.2% (43)
Dělej, zařvi. 5.5% (9)
Já. Tečka. 13.4% (22)

Komentáře

1 Victoria Victoria | Web | 12. května 2016 v 22:18 | Reagovat

Milá Mai,

vzdávám snahu o jakoukoliv poetičnost, takže doufám, že nepohrdneš tímto prachobyčejným a nesnesitelně nudným komentářem.

Jsem ráda, že ses ozvala. Už jsem si začínala dělat starosti...

S tím reparátem mě to mrzí. Je to už definitivní? Vždyť máš ještě půlku května a minimálně půlku června. Je mi jasné, že s tvými problémy musí být ta škola opravdu náročná. A vyčerpávající. Drž se! Já se radši svými "úspěchy" chlubit nebudu. Začínám mít pocit, že dokážu posrat všechno, co se dá...

Taktéž mě mrzí zvrtnuté koleno. Nemám nejmenší tušení, jak vážné takové zranění je, ale přeji ti co nejrychlejší uzdravení.

Opožděně všechno nejlepší k narozeninám? Tak nějak jsem si to myslela (tauris), ale jistá jsem si nebyla. Takže víte oficiálně mezi (ne)dospělými. Dospělost je odporná a vysoce nakažlivá nemoc. Doporučuji karanténu.

Jednoho čtenáře máš určitě. A podle mě se jich najde víc.

Jsem ráda, že jsou psycho stavy aspoň o něco málo snesitelnější. Každé zlepšení se počítá.

Krásný a upřímný profil o jednom kouzelném pisálkovi. Jsem ráda, že jsi nás, čtenáře, na chvíli pustila za ty hradby... do svého světa. Takových článků by klidně mohlo být víc.
Vážně se mi to moc líbí. Hlavně tato věta:
Miluju, když jsem otevřená a nezaštítěná zdmi ve svý hlavě, jako teď a tady, ale vím, že za pár minut se zavřu do klece - protože milovat bolí a já to ještě nezvládám.

Tak trochu se v tom vidím. Vlastně v hodně věcech.

Měj se krásně. Těším se na další novinky.

2 Victoria Victoria | Web | 12. května 2016 v 22:21 | Reagovat

[1]: V odstavci o narozeninách nemá být otazník, samozřejmě. A nemyslela jsem víte, ale vítej. No... těch překlepů tam možná bude víc, těžko říct.

Ještě jednou se omlouvám za tak nechutně strukturovaný komentář.

3 Blondie Blondie | Web | 18. června 2016 v 15:31 | Reagovat

Zdravím,
Hlásí se druhý neodrazený čtenář (i když mu to trošku trvalo, žee). Gratuluji k narozeninám. Děsí patnáct, pak osmnáct, pak dvacet a pak už jsi stará :-D a dojde ti, že je na všechno dost času. Buď dítětem tak dlouho, jak ti to vyhovuje, teď to ještě jde.
Ať už se věci jakkoli motají, nevěs hlavu, cesta už je jenom nahoru. Jsem ráda, že ses konečně ozvala a věřím, že už se nám na blog brzy vrátíš, prozatím držím palce (možná raděj celý pěsti) a připopínám, že si svůj svůj příběh tvoříš sama, jen ty rozhodneš, jaká bude další kapitola.
Hodně štěstí!

4 Victoria Victoria | Web | 22. listopadu 2016 v 17:08 | Reagovat

Milá Mai, nejsem si jistá, jestli to tu vůbec ještě kontroluješ, ale chci ti popřát dodatečně všechno nejlepší k svátku. Pořád jsem si to připomínala a stejně jsem ti zapomněla napsat. Tak tedy napravuji. Měj se krásně, těším se na e-mail - očekávám román! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama