Funguji na rozlišení 1366x768, ve Firefoxu a jsem amatér, takže za rozplizlost vzhledu... nemohu.
|PATISK SE ZAPOVÍDÁ.|
|Reklamocpavci, odejděte, nebo budete asimilováni.|

(EH) Prolog: PRVNÍ KONTAKT

19. července 2017 v 6:42 | Maitter z Creepfellu |  Elfí hra (EH)
Já vím. Já vím. Měla bych nejprve dokončit fanfikce a ty promyšlenější věci. Jenže Elfí hra je pro mě tak zábavná kravina, že o ni internet nemohu připravit.
Děj: Kailie je celkem normální holka, dokud před ní výstřední mladík neprovede nějaké čáry máry a nenarostou jí dlouhé elfí uši. Je to hrůza a fantazie zároveň. Takže... OK. Kailie si měla myslet, že je člověk, ale proč? Kdo ji začaroval? Proč jí o tom neřekl? Ke kterému elfskému společenství sakra patří? Kde je ten divný kluk? Proč ji chtějí rituálně obětovat? Nejsou tu všichni úplně šílení?

Prolog
PRVNÍ KONTAKT
Knights of the Devils

Zpěv se ke mně blížil, ovíjel mě hrůzou a očekáváním. Strach z neznáma, namlouvala jsem si. Nic jinýho to není, prostě nevíš, co rituály obnáší...
Ticho. Uhodilo mě do tváře a vrhlo se se mnou do víru tkaného strachem. Zatajila jsem dech. Pocit, že každou chvílí omdlím, mě přece jen konečně opustil a zanechal jen tu hrůzu. Hrůzu a děs. Slyšela jsem své srdce, cítila jsem, jak mi v konečcích prstů tančí plamínky energie, touží vzlétnout a udělat něco dosud neviděného.
Jak se postupně objevovali, začínala jsem si uvědomovat, že k nim vážně nepatřím.
Chybí mi světlo.
Nemůžu být jako oni.

OK.
Nějak rychle shrneme, co se stalo před tím vším, ano? Začalo to tou hrou...

Jmenovala se Elvish darling. Obyčejně bych to jen bez ohlédnutí přešla a přeskočila na jinou webovku, jenomže ten den bylo zataženo, nechtělo se mi ven a seškrabávala jsem se z duševního dna. Nějak se mi nic nedařilo, prostě normální stav. Opět jsem potřebovala rozptýlení, jakoukoli šílenost, cokoli. A našla jsem ji - v podobě počítačové hry. Pak už to bylo jednoduché: zaregistrovat se, přihlásit se a hrát. Darling mě do sebe vtáhla a nevědomky tak určila směr mého života. Rychle a nevratně. Nebylo dne, kdy bych u svého počítače neproseděla nejmíň čtyři pět hodin, ale rodičům to bylo šumáč. Jako vlastně všechno, co se mě týkalo.
Není ani tak důležité, o co v Darling šlo, jako to, že hráč se mohl přidat ke Kruhu, jako jinde zahučel do rodiny, klanu, cechu a podobně. Kruh, který jsem si vyhlédla, se pyšnil skvostným názvem Art of Death a přijal mne okamžitě. Tam mě zaujal jeden z jeho starších členů, protože se jmenoval stejně jako já, rozdíl byl pouze v dvojčíslí na konci.
"Zdravím, bratře," napsala jsem mu v pokusu o navázání konverzace s možná spřízněnou duší. Vzhledem k tomu, že neodepisoval, s pokrčením ramen jsem to nechala plavat a vesele si hrála dál. KnightoftheDevils76 se neprojevoval ani ve společných dobrodružstvích, ani v kruhové konverzaci. Až po měsíci, kdy jsem na svou zprávu skoro zapomněla, mi u kolonky Pošta visela i jednička značící příchozí zprávu. Překvapeně jsem si přečetla dvě nevinná slůvka: "Zdravím, sestro." Zvedla jsem koutky úst do jakéhosi úšklebku, parodujícího úsměv. Myslí mi proběhla věta "to brzo". Nicméně jsem z nudy a zvědavosti započala opatrný výslech. Myslela jsem si, že bychom mohli mít něco společného, když jsme si oba vybrali jednu a tu samou přezdívku.
Jo, tehdy jsem neměla tušení, že týpek na druhém konci drátu si mě našel, dopředu věděl, jak vypadám, jak se jmenuju a jak dlouho hraju. Taky mě chtěl zabít, no nezní to vyloženě přátelsky?
Díky své "neobyčejné" schopnosti okázale vyzvídat jsem v tu ránu znala jeho věk - dvacet (což je bohužel také věk mé starší sestry) - a bydliště. Kdo potřebuje pravé jméno, když je rytířem ďáblů? Nejspíš ho budu znát. Kupodivu bydlel v horní části Kalárek, jen kousek od nás. Docela jsme si rozuměli, sem tam nadávali na školu, práci, rodiče, sourozence, třídní šprty, kolegy... Bavila jsem se a KnightoftheDevils76, zdálo se, taktéž.
Zničehonic předložil návrh, který mě, přestože jsem o tom neměla nejmenší ponětí, vedl vstříc obrovskému posunu v nudném a stagnujícím životě.

KnightoftheDevils76 [22:31] Tak se sejdem, ne?

V té chvíli mi to vůbec nepřišlo jako špatný nápad, právě naopak; nadšeně jsem souhlasila. Kdo by se nechtěl setkat s tak fajn člověkem? Jo, a - nehledě na to, jak se to potom vyplatilo - taky jsem byla naivní.

KnightoftheDevils38 [22:33] Navrhuju Bitku.

To byl ode mě náhodou dobrý tah. Zaprvé je Bitka v části Kalárek, plné skal a ostrých předmětů, kterými se dá nepovedeným společníkům rozbít hlava, zadruhé se tam dá sedět na čerstvém vzduchu, aniž byste zmokli, a zatřetí tam mají za pultem sympatické lidi a spoustu, spoustu útokům zabraňujícího publika.

KnightoftheDevils76 [22:34] By šlo.
KnightoftheDevils76 [22:34] Kdy to provedem, Knighte38?

Nad tím jsem nepřemýšlela. O letních prázdninách má cvok, jehož veškerý sociální život se i před Elvish Darling odehrával na Internetu, času prostě moc. Takže...

KnightoftheDevils38 [22:36] Máš čas zejtra, Knighte76?
KnightoftheDevils76 [22:36] Vážně? Nechceš si mezitím sehnat pepřák? Jediskej meč?
KnightoftheDevils76 [22:37] Taser?
KnightoftheDevils38 [22:37] Bez svýho meče nevycházím z domu, padawane. Koupila jsem ho na eBayi.
KnightoftheDevils76 [22:37] Takže je z modelíny. Terno. Vezmu si svoje žužu nože.
KnightoftheDevils38 [22:38] Můžeš mi je darovat na znamení věčné podřízenosti.
KnightoftheDevils76 [22:39] Jdi spát, začíná ti hrabat.
KnightoftheDevils38 [22:39] Zítra ve čtyři.
KnightoftheDevils76 [22:40] Yoi. Boj se.

Odhlásila jsem se, vyhodila obal od bonbonů, vyčistila si zuby a praštila sebou do postele. Na konfrontaci s rodiči času dost.

Prolog: První kontakt -> 1. kapitola - Setkání s Grinem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Victoria Victoria | Web | 23. července 2017 v 11:52 | Reagovat

Jsem ráda, že to opět rozjíždíš s povídkami :-). Tahle vypadá zatraceně dobře! Začátek je dost tajemný, což je přesně v tvém stylu. Jen ať čtenáři zapojí mozkové závity, co? :-D
Druhá část mi trochu připomíná knihu Erebos - Hra, která zabíjí! Teda ne že bych ji četla, ale námět vypadá docela podobně, což ale vůbec nevadí. Rozhodně jsem zvědavá na další kapitolu :-).

2 bakuninaVom bakuninaVom | E-mail | Web | Úterý v 4:01 | Reagovat

<img src="http://partnerkalab.ru/wp-content/uploads/2017/12/Kryptex_mayning-520x245.jpg">

<b>Кryptex</b> — абсолютно бесплатная программа, позволяющая заработать криптовалюту.
Данная программа отличается от большинства сервисов для майнинга!

Во-первых, она бесплатная, и это не сервис для клауд-майнинга поскольку здесь многое зависит от мощности компьютера, чем выше производительность компьютера — тем больше можно заработать, а если подключить ферму, то доход будет очень серьёзный.
Во-вторых, разработчики предусмотрели вывод денег множеством способов и даже на прямую на банковскую карточку. Среди прочего есть достаточно привычные: Qiwi, Яндекс деньги и Paypal, вывод минималки 50 рублей.

<b>Воспользоваться сервисом очень просто:</b>

1. нужно скачать приложение;
2. <a href=http://bidfx.ru/www.kryptex.org>зарегистрироваться</a>
3. включить программу;
4. получать выплаты.

Таким образом минимально можно заработать 1500 рублей, получать выплаты при этом можно в биткоинах, рублях, тенге или гривнах.
Более подробно как настроить Кryptex, и повысить свою прибыль  <a href=http://bidfx.ru/kryptex>читайте тут</a>

3 haroldfu3 haroldfu3 | E-mail | Web | Včera v 16:19 | Reagovat

Indecorous blog pictures from internet  
http://femdom.adultnet.in/?angelique
  erotic poster most erotic films erotic fitness erotic magazines erotic tv channels

4 virgilgp60 virgilgp60 | E-mail | Web | Dnes v 2:30 | Reagovat

Release pictures  
http://amateur.adultnet.in/?evelyn
  erotic pc games most erotic films free prono xxx erotic magazines erotic photo shoots

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama